Vítejte na webových stránkách chovatelské stanice dobrmanů

Soley Austerlitz

 

 

 

 

 

 

Stránky přesunuty na: www.soleyausterlitz.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Je to již patnáct let, co do naší rodiny patří "nějaký ten dobrman" jako právoplatný člen!

Naše psiska s námi jezdí na výlety, za zábavou, spí s námi v postelích a je jim dopřáván veškerý komfort, jaký si kdo umí představit.

Každodenní přístup do zahrady o rozloze přes 1000m, bazén, do kterého se občas jdou zchladit, a spoustu dalších "psích" vymožeností.

 

Cílem naší chovatelské stanice jsou především zdravá a vyrovnaná štěňata, která budou svým budoucím majitelům dělat jen samou radost...( zničené pantofle, okousané kytky a rozhrabané záhonky snad jednou všichni přejdeme s úsměvem :)...

 

Pro své feny jsem vybírala, vybírám a vybírat budu vždy jedince, o jejichž kvalitách a vlastnostech budu pevně přesvědčena. Je pro mě důležité, aby štěňata byla výborného exteriéru, měla pracovitou a vyrovnanou povahu, ale především, aby měla pevné zdraví.

Nejsem zastánce incestů, a tak v našich rodokmenech zvířata z takových spojení nenajdete. Zato jsou naše rodokmeny plné zvučných jmen, známých, ale i méně známých psíků s pevným zdravím, vrcholovými zkouškami a spoustou výstavních titulů.

 

Přála bych každému novému majiteli, aby poznal Dobrmana tak,

jak jsem měla možnost poznat ho já......... Jako charismatického, temperamentního, pracovitého a oddaného přítele, který Vás bude milovat za každých okolností!!!!

Dobrman není pes, Dobrman je nejlepší přítel...