Kniha návštěv

www.macimo.webnode.cz

MaCiMo s.r.o. | 08.02.2011

Ahojky Sabuš..nevím jak často koukáš na mail nebo sem do návštěvky, ale poslala jsem ti tam ten odkaz, totiž jako na ten mail..jinak krásnej web...=o)

Pozdrav

Saška | 24.08.2010

Dobrý deň,
máte nádherných hafanov :), želám veľa úspechov , majte sa krásne :)
www.nemecky-ovciak.wbl.sk

link

zelwicta | 19.06.2010

https://www.erpemos.wz.cz/shop.htm
aloha, posílám link :)

Gratulacéééé

Líba- www.dobermann.estranky.cz | 20.05.2010

Gratulujeme Alexovi k prvním zkouškám a přejeme, ať se mu ty zkoušky dál rozmnoží! Zdravíme Moravu a těším se někdy na shledání, ať se daří! Pááá Líba a bobrmani

Re: Gratulacéééé

Sabik SA | 01.06.2010

Libi moc děkuju:))) To víš, že se budou množit, ale postupně, zatím to nikam neženem :)))
Doufám, že se brzo potkáme a pořádně pokecáme:)))

:)

Klára S. | 13.05.2010

Dobrý den, máte moc pěkné stránky a pejsky!

Re: :)

Sabik SA | 01.06.2010

Děkuji:)

Příjemné prožití Velikonočních svátků

Karolína a Sendy | 01.04.2010

Vejce pěkně malované
i tatary vyplétané,
beránka a kyselice,
též štamprlky slivovice,
tak se u nás jaro slaví,
ať jsme všichni stále zdraví,
přejí Karolína & Dáša & Toník & Sendy
www.odcernychdemonu.com

Připomínka sv.figuranta V.Konečného, kterou MSKS nezveřejnila, ale reagovala na ni...

Sabik SA | 06.01.2010

Dobrý den,

takže si samotní figuranti mohou za to, že výběr svazových figurantů, který byl i v plánu akcí na druhou polovinu roku 2009 plánován jako dvoudenní akce, se až na místě přeplánoval komisí pro výběr na akci jednodenní?? A proto si myslím, že né vlastní vinou, ale vinou někoho úplně jiného nedostal šanci například podle mého názoru velice zkušený, dnes již bývalý sv. figurant Jiří Bravenec, ale myslím si, že zde je to spíše osobní záležitost. A nevím, proč letos nebylo umožněno si sv. figuranta dodělat v jiný termín, když roky před tím to šlo!!
A dále k nezkušenosti dvou sv. figurantů. Co si budem povídat. Ti figuranti, kteří za sebou mají jen teprve velmi krátké působení na této úrovni jsou tam letos jen dva a jmenovitě Vojtěch Konečný, či - li Já a Ivan Tomšík. A nemyslím si, že zrovna vlastní vinou jsme nebyli nasazeni na některý z výběrových závodů, které se konaly od doby, kdy jsem sv. figurantem a to od 10. -11. 11. 2007 do dnešní doby. A jestli si myslíte, že je zrovna to pravé figurovat rovnou Mistroství MSKS, aniž by jsme si měli možnost zkusit některý z výběrových závodů, tak to Vás sám osobně obdivuju a radím, ať jdete dělat figuranta, třeba o ně pak nebude taková nouze. Pokud nebudeme figurovat, tak zkušenosti nenabereme, což je zcela logické. A kdyby jsme tu možnost dostali, tak by se hned vidělo, kdo je schopen funkci sv. figuranta vykonávat a kdo ne. A na Mistroství MSKS roku 2009, kde Ivan Tomšík předváděl část kontroláků si osobně myslím, že předvedl na to, co má odfigurované při velkých soutěžích výkon tomu odpovídající a rovněž i Já při Místroství mládeže MSKS 2009. Poslední věcí je, pokud budou sv. figuranty vybírat a školit lidé, kteří o samotné práci figuranta moc neví, protože nikdy sv. figuranty nebyli (Slavomír Bořuta, Robert Klepáč - nezpochybňuji jejich zkušenosti s funkci rozhodčích), tak to bude vždycky stát za prd. Jediným dobrým tahem tento rok pro výběr a školení sv. figurantů bylo to, že se pozvala osoba, která této problematice opravdu rozumí a to pan Tichý. Děkuji za odpověď Vojtěch Konečný.

cus

Zuza ( www.nasiovcaci.estranky.cz ) | 23.11.2009

Mas to tu pekny, pani. Ale nak malo aktualizovany. Si de hezky do akci, ze jedes na Silvestra parit s nama na Zbraslav neee ???? :D:D:D:D:D

1 | 2 | 3 >>
Přidat nový příspěvek